У медичному центрі "Діагностикум" створено всі необхідні умови для Вашого комфорту та комфорту Вашого малюка. У нас можна здати аналіти сечі у Кам'янці-Подільському та аналіз калу у Кам'янці-Подільському, зробити бакпосів калу у Кам'янці-Подільському та інші необхідні аналізи.

Завжди раді Вам допомогти!

ambulatoria214080458-Little-girl-and-young-doctor-in-hospital-having-examination-Stock-Photoanalizu

Здійснюємо широкий спектр лабораторних досліджень:

Аналізи крові у Кам'янці-Подільському: розгорнутий загальний аналіз крові, глюкоза крові, ліпідограма, коагулограма, печінкові проби, електролітний склад, ревмопроби і т.д .

Аналізи сечі у Кам'янці-Подільському: загальний та ін.

За результатами досліджень виявляються гормональні та ендокринні порушення; зрушення в ліпідному, вуглеводному, білковому, фосфорному обмінах, функції нирок, печінки, щитовидної залози, збалансованість мікроелементів і рівень інших життєво важливих параметрів крові.

Проводиться діагностика інфекцій (маркери гепатиту, тести на хламідії, вірус герпесу, цитомегаловірус, лямблії та ін.), бакпосева на стерильність крові та сечі.

Високоспецифічні лабораторне тестування визначає імунний статус пацієнта. Грамотна діагностика має вирішальне значення у своєчасному виявленні захворювання.